Co je Coupletale?

Příběh jednoho páru a žádného letadla. Budeme chodit, běhat, jezdit a možná se i brodit,  ale nebudeme létat – nechceme se ochudit o ty tisíce kilometrů zážitků. Spustili jsme pro vás tento web, ať můžete být i vy součástí naší životní výpravy s názvem Coupletale – příběh páru! Na video a fotky zaznamenáváme zážitky z celého dne a o všem navíc píšeme blog. Ke každé zemi, kterou navštívíme, pro vás shrneme užitečné informace. Pohromadě tak najdete cenné rady a tipy pro jakýkoliv způsob cestování.

Proč to děláme?

Na začátku byl sen odprostit se od dnešní doby plné závislosti na materiálních věcech, stereotypu, otestovat náš vztah a následovat vášeň pro cestování. Chceme s vámi sdílet náš příběh o procestováni všech států světa, kterým opouštíme komfortní zónu a měkkou postel. Možná jsme blázni, ale opravdu věříme, že náš plán vyjde a skutečně to zvládneme úplně bez letadla. Vzdát se nepřipadá v úvahu. Chceme vás motivovat, bavit a vzdělávat. Budeme se snažit ze všech sil, abyste s námi vydrželi od začátku až do konce. Sledujte nás a prožijte to s námi.

Klára a Vladan

Jsme spolu dva roky a otevíráme kapitolu, ve které bude každý den náročnou zkouškou. Poznali jsme se už dávno, ale spolu to táhneme až od letní dovolené s kamarády. Vladan tvoří web, stará se o techniku, spíše zastává úlohu technika. Klára stojí za první zmínkou o cestě a celkovým plánováním naší cesty, takže machr přes organizaci. Jsme dvojice z malého města na jihu Moravy, která se rozhodla prozkoumat svět.

Čím jedeme?

.... no prostě jak jen to půjde!

Co od nás můžete očekávat?

Blog

Vlogy

Fotky

Tipy

Videa

A Další...

Líbí se vám obsah? Podpořte nás!

Stanete se tak součástí jedinečného příběhu

Chci podpořit

Chcete s námi spolupracovat nebo se jen tak na něco zeptat? Napište nám