[:cs]

O nás

Ahoj, jsme Vladan a Klára. Opustili jsme pohodlný život kancelářských židlí a začali následovat náš sen o procestování všech států světa bez létání. Ukážeme vám, jak vidět víc a nepřeplatit.

Na začátku byl sen odprostit se od pohodlného života, materiálních věcí a následovat naši vášeň pro cestování. Opustili jsme comfortní zónu, teplou postel a cestujeme všemi státy světa bez použití letecké dopravy. Možná se to zdá bláznivé, ale ne nemožné. S váma to zvládneme!

Proč CoupleTale? Láska k cestování byla vždy silnější než klimatizovaná kancelář. Vždy jsme se každý moment snažili zachytit jak nejlíp umíme, ale chtěli jsme to umět líp. Po dlouhých hodiných sledování tutoriálů o focení a natáčení na Youtube jsme v červenci 2017 založili náš Instagram a od té doby tam sdílíme náš příběh.

Jsme pár (Couple), který si píše svůj vlastní příběh (Tale) z cest. Tak vznikl i náš název CoupleTale.

Proč nelétáme?

Nebudeme vám lhát. Klárka má strach z létání.

Cestování je o tom poznat krajinu, ve které se nacházíte, co nejvíce. Být co nejblíže místním a poznat jejich kulturu. Kultura je v každé zemi unikátní, odlišná a zaslouží si pozornost. Létáním se okrádáte o tísíce kilometrů vzpomínek, které se míhají pod váma. Nelétat je někdy pěkná dřina, ale nakonec to vždy stojí za to. Stále si nedokážete představit cestování bez letadel? Sledujte nás a my vám ukážeme, co to obnáší.

Na začátek si můžete přečíst o nejdelších přesunech, které jsme zatím absolvovali.

Jak se dopravujeme?

Spolupracujme!

Chcete ukázat váš produkt, zemi, město, aktivity nebo cokoliv jiného? Rádi spolupracujeme se všemi, kteří spadají do témata našeho blogu. Ke spolupráci můžeme použít naše kanály, které můžete vidět níže. Pokud máte jakýkoliv nápad, neváhejte nás kontaktovat.

Instagram

Facebook

Youtube

Website

Pokud chcete víc informací jako media kit, demografii, dosah nebo co můžeme do vašehu projektu přinést, kontaktujte nás.


Zeptej se nás

Řekni Ahoj

Sleduj náš Instagram