Už několik let využíváme služeb těchto společností. Vždy nám vyšly vstříc, vyřešily jakýkoliv problém, či speciální požadavek. Nemáme tedy žádné zábrany je doporučit všem, kteří hledají nejlepší služby. Budeme moc rádi, když se je rozhodnete využít a kliknete na odkazy níže.

Inspirace jedním klikem

Kliknutím na tlačítka se posunete přímo na vybranou sekci

Letenky

Můžete je znát z minulosti jako Skypicker, kdy název změnili díky expanzi na světové trhy. Česká společnost nabízí opravdu velmi efektivní vyhledávání i low-cost letů a složitějších kombinací. Nabízí offline přístup k dokumentům, 24/7 podporu jak na chatu tak telefonu a tzv. „Kiwi Guarantee“, kdy vám nabídnou alternativní let nebo úplně vrátí peníze. Velmi spolehlivá společnost, přehledný vyhledávač, skvělé ceny i podpora. Doporučujeme vyzkoušet!

Je jeden z nejoblíbenějších vyhledávačů dnešní doby. Efektivně dokáže hledat skvělé ceny a zahrnuje obrovské množství leteckých společností. Vyhledávané lety dostanete ve velmi jednoduchém vyhledávači, který vám navíc ukáže nejlevnější, nejkratší a neideálnější let. Můžete si vyfiltrovat i čas odletu, počet přestupů nebo se podívat na časovou osu předpokládaných cen pro daný den. Přehlednost, jednoduchost a super ceny zdobí Momondo.

Původně Slovenská stránka, která se rozrostla do mezinárodního měřítka. Přes 10 let nabízejí letenky od více než 800 leteckých společností. Skvělá cena a přehlednost webu  jsou velkým plusem. Pelikán nabízí  jak letenku, tak ubytování, dokonce i pojištění čím šetříte spoustu času. Za ty léta užívání vše funguje tak jak má. Bezpečnost plateb je velmi příjemná a pokud člověk nakupuje ze zahraničí, dvojitá kontrola je vždy vítána.

Ubytování

Booking.com je jeden z nejznámějších webů na ubytování. Velmi jednoduchý a přehledný na ovládání, velké množství nabídek na ubytování, zapůjčení auta, letenky a další, za ty nejlepší ceny s možností storna bez poplatku i velmi krátce před termínem. Jeden z mála prohlížečů, který nabízí širokou nabídku ubytování i v rozvojových a méně turistických oblastech.

Agoda je nejužitečnější při hledání ubytování na Asijském kontinentu, kde má naprosto bezkonkurenční výběr a ceny. Pro nás je to #1 vyhledávač pro Asii. Troufáme si tvrdit, že při cestách Ásií nebudete v kombinaci s Booking.com potřebovat jiné weby. A teď už máte jasno, kde hledat ubytování na cestách Ásií!

Velmi dobrá alternativa pro hledání ubytování. Tato stránka spojuje majitele ubytování, kteří ho dále pronajímají vám. Najdete tu ubytování v těch nejvíce turistických místech nebo naprosto odlehlé ubytování uprostřed rýžových polích, kde si můžete naplno vychutnávat přírodu okolo vás. Ať už o Airbnb slyšíte poprvé, nebo ho využíváte spoustu let, tady máte 725Kč na vaše první ubytko!

Asi nejlepší způsob cestování pro lidi, kteří milují dobrodružství, poznání nových kultur, lidí a spostu dalšího. Ubytování u místních obyvatel, kteří vás hostí jen za čas strávený s vámi. Tato platforma je v dnešní době naprostým fenoménem mezi mladou generací. Vznikají zde nová přátelství, dozvíte se mnohem více o dané zemi, místech, zážitcích spojených s místní zemí… No prostě naprostá pecka, kterou by měl každý vyzkoušet 🙂

Vybavení

Ano, taky nás stejně jako vás štve ten zelený Alzák, ale hlavně díky němu si Alzu pamatuje každý! Prezentují se jako nejspolehlivější internetový e-shop. Alzu musíme doporučit za opravdu rychlé dodání, rychlou komunikaci a velkou výhodou je doručování zásilek i o víkendu. Šířka sortimentu je obrovské plus a proto máme téměř jistotu, že vše co hledáme, najdeme.

Ano, i Aliexpress využíváme poměrně hodně. Mezi lidmi se povídá o nízké kvalitě zboží. Ze zkušeností můžeme říct, že se dá vybrat srovnatelné dokonce i lepší než v ČR a to za zlomek ceny. Perfektní na pořizování drobného příslušenství a ostatních doplňků, které se kvalitou opravdu shodují s těmi co pořídíte u nás. Vždyť spoustu obchodů nakupuje právě tam a následně prodává u nás.

Světový gigant pro pořízení snad všeho. Nevýhodou je, že Amazon zatím nefunguje v ČR, nicméně v Německu ano! Nedávno spustili Angličtinu na Německém webu, takže se již většina lidí dokáže orientovat. Dodání trochu delší než v rámci českých webů. Nicméně cena je nesrovnatelná, některé vybavení třeba i o 20-50% levnější. Bohužel tím, že zatím není spuštěn v ČR, komunikace, reklamace a další věci jsou trochu složitější.

Doprava

Každý to známe, potřebujete se dostat z jedné strany města na druhou. Nemáte místní peníze, nemáte číslo na taxi a jízdním řádům neholdujete. S touto aplikací si zajistíte odvoz pomocí několika kliknutí. Můžete si vybrat z několika cenových kategorií a přesně víte, kdy a kde vás bude odvoz čekat. S GPS je život na cestách jednoduší.

Tento web zahrnuje téměř všechny jízdní řády. Je to jeden z nejlepších pomocníků na cestách z bodu A do bodu B. Stačí zadat počáteční lokaci a cílovou destinaci a web vám vyhledá všechny autobusy, vlaky, letadla, lodě, sdílené jízdy. Web velmi často používáme na srovnání cen a zjištění nejefektivnější trasy. Je to jeden z nejlepších webů na dopravu po celém světě.

O této webovce už každý určitě slyšel. Jedná se o sdílené jízdy, kdy si můžete zajistit místo v autě s místními lidmi za to, že jim přispějete na benzín. Tato služba je velmi cenná při low-cost cestování, kdy můžete překonat velkou vzdálenost za pár peněz. Navíc si můžete povykládat s místními, kteří vám většinou dají mnoho užitečných typů.

Web

Blueboard.cz nabízí perfektní a stabilní hosting a spoustu přidružených služeb. Wordpress a HTTPS na jedno kliknutím, neomezeně e-mailů, naprosto skvělá online podpora, kde odpovídají prakticky okamžitě a zatím vyřešili jakýkoliv problém. Jsou to právě oni, díky kterým můžete kdykoliv mrknout na náš web kdykoliv!

Pokud začínáte s vlastním projektem a nemáte za sebou velký kapitál, tak Fiverr je to správné místo, kde můžete dostat hodně muzika za málo peněz. Designéři, programátoři, markeťáci, hudebníci a spousta dalších profesionálů zde nabízí svoji práci. Od 5$ zde seženete prakticky cokoliv s garancí vrácení peněz pokud nejste spokojení.

Přes 35.000 šablon pro wordpress, kde si každý může najít šablonu, která mu vyhovuje. Při výběru šablon doporučíme sledovat hodnocení uživatelů, které jsou pro výběr rozhodující. Každý šablona se dá nastavit tak, jak přesně chcete a proto je zde rozhodující podpora teamu, který šablonu vytvořila. Ti vám pak dokáži velmi efektivně poradit. Osobně využíváme šablonu Uncode.
Naprosto dokonalá podpora, odpovědi s řešením velmi rychle i pro naprosté začátečníky. Dle mého názoru nelepší šablona na Themeforest.

Video

Hledáte hudbu do komerčních videí a nechcete za ni platit enormní sumy? Epidemicsound nabízí 2 programy a obrovskou databázi tzv „Rayalty free music“ – hudba, kterou můžete libovolně užívat ve svých projektech bez obav z monetizace a copyrightu.  Většina skladeb není profláklá a každý si tu najde to svoje. Mnohdy objeví velmi kvalitní a originální hudbu o které nikdy před tím neslyšel.

Velmi užitečný pomocník při postprodukci videa. Někdy se stane, že se nějaký záběr prostě nepovede. Jednoduchá cesta k nápravě vede přes Videoblocks! Přes 4 miliony druhů videí, vždy se najde záběr, kterým lze špatný záběr nahradit nebo přidat vtipnou filmovou hlášku mezi záběry. Naprosto nepostradatelný pomocník při tvorbě videí.